وزیری: اسکیت در شیب منطقی و علمی موفقیت قرار دارد
نویسنده : >Hilda< - ساعت ٩:۳٦ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٩ شهریور ۱٤٩٠
 

رئیس فدراسیون اسکیت گفت: کسب نتایج و رکودهایی به دست آمده نشان می‌دهد در مسیر درست قرار داریم و در شیب منطقی و علمی اسکیت گام بر می داریم.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت،  "جمشید وزیری" امروز و در نشست خبری خود در جمع خبرنگاران تاکید کرد: بدون شک رسانه ها عضو لاینفک ورزش هستند و همواره به نقش آنها در موفقیت ورزش ایران اعتقاد داشته و دارم.  

            ادامه مطلب .....


 
 
رکورد سرعت ایران شکسته شد
نویسنده : >Hilda< - ساعت ۳:٢٠ ‎ب.ظ روز شنبه ٢۸ شهریور ۱٤٩٠
 

در ادامه مسابقات لیگ اسکیت سرعت دختران در ماده 300 متر، نگین دادخواه موفق شد رکورد اسکیت سرعت ایران را جابجا کند.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت، رقابت های لیگ اسکیت سرعت دختران کشور هم اکنون در آکادمی اسکیت مجموعه ورزشی آزادی تهران در حال پیگیری است که طی آن و در روز گذشته، نگین دادخواه از تیم بوشهر موفق شد رکورد 300 متر دختران ایران را شکسته و نام خود را در این ماده به ثبت برساند.

رکورد قبلی در اختیار مریم مراوده با زمان 780/28 بود که دادخواه آن را به 274/28 ارتقا بخشید.

این مسابقات در رده سنی آزاد برگزار می شود، مسابقات تا ظهر امروز ادامه دارد. این رقابت ها در دو رده سنی 14 تا 15 و آزاد برگزار می شود.

 


 
 
موفقیتی دیگر برای اسکیت کرمانشاه رقم خورد/کرمانشاه قهرمان مسابقات اسکیت ماراتن ک
نویسنده : >Hilda< - ساعت ۱٠:۳٤ ‎ق.ظ روز جمعه ٢٧ شهریور ۱٤٩٠
 

تیم اسکیت پاوراسلاید کرمانشاه قهرمان دور دوم مسابقات اسکیت ماراتن 42 کیلومتر قهرمانی کشور در شهرستان بروجرد شد. به گزارش روابط عمومی هیئت اسکیت استان کرمانشاه، این مسابقات روز جمعه 25 شهریورماه با حضور 16 تیم از سراسر کشور به مدت یک روز برگزار که پوریا قاسم پور و محمد صالحی از استان کرمانشاه به ترتیب اول و دوم و ایمان زندی از تهران به مقام سوم دست یافت و در بخش تیمی نیز پس از تیم کرمانشاه تیم های شاهین شهریارن تهران و لویژینیو خراسان رضوی در جایگاههای دوم و سوم ایستادند. رئیس هیئت اسکیت استان کرمانشاه با اعلام این خبر افزود: هیئت اسکیت استان کرمانشاه در دور دوم اسکیت ماراتن با تشکیل 4 تیم مقتدرانه در این رقابت ها شرکت کرد و خوشبختانه توانستیم همانند دور اول قهرمانی این دوره را نیز ازآن خود کنیم. ایزد سیف اله پور افزود: اسکیت استان کرمانشاه طی سالیان اخیر جهش و پیشرفت قابل توجهی داشته که یکی از آنها قهرمانی در دو دوره مسابقات اسکیت ماراتن 42 کیلومتر قهرمانی کشور بوده است. وی با تأکید بر ادامه فعالیت_ها و روند رو به رشد اسکیت کرمانشاه خاطر نشان کرد: در این راستا اداره کل تربیت بدنی استان، اداره کار و امور اجتماعی و رسانه های استان همکاری خود و صمیمانه ای با ما داشتند. رئیس هیئت اسکیت استان کرمانشاه با اشاره به حضور اسکیت بازان دختر و پسر در رده های مختلف سنی در لیگ های اسکیت کشور تصریح کرد: خوشبختانه در لیگ های نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در دو بخش آقایان و بانوان دارای نماینده هستیم و سال گذشته هم در جایگاه سوم لیگ برتر اسکیت کشور قرار گرفتیم.
 سیف اله پور اظهارداشت: دو بازیکن کرمانشاهی دیگر نیز بنامهای حمید احمدی و بهرام کربلایی به عنوان نفرات شانزدهم و هجدهم این مسابقات به خط پایان رسیدند.
وی با بیان اینکه در تمامی رقابت ها و تورنمنت های کشوری حضور مقتدرانه خواهیم داشت ادامه داد: امیدواریم با توجه به کسب مقام های قهرمانی متعدد، امسال در رنکینگ  کشوری در جایگاه نخست قرار گیریم. رئیس هیئت اسکیت استان کرمانشاه به اعزام اسکیت باز کرمانشاهی به مسابقات جهانی اسکیت در کشور کره جنوبی اشاره کرد وافزود: خوشبختانه برای اولین بار در تاریخ اسکیت کرمانشاه فرناز کوه شکاف به مسابقات جهانی اسکیت در کشور کره جنوبی اعزام و برگ زرین دیگری به افتخارات اسکیت کرمانشاه اضافه شد.
سیف اله پور به برگزاری مسابقات مختلف استانی و منطقه ای در شهرستانهای استان اشاره کرد و تصریح کرد": با برگزاری مسابقات اسکیت در شهرستانها زمینه تشویق و ترغیب اسکیت بازان شهرستانی را فراهم می کنیم که در این راستا هم مسابقات لیگ برتر اسکیت کشور را به میزبانی شهرستان سنقر و کلیایی برگزار کردیم. وی به نبود پیست استاندارد اسکیت در کرمانشاه نیز گریزی زد و تاکید کرد: امیدواریم با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان پیست استاندارد اسکیت در مجموعه ورزشی امام خمینی (ره) راه اندازی شود تا مجبور نشویم اسکیت بازان کرمانشاهی را جهت تمرین به تهران اعزم کنیم. گفتنی است در دور اول مسابقات اسکیت ماراتن 42 کیلومتر قهرمانی کشور تیم اسکیت تاریخ و تمدن شرق کرمانشاه قهرمانی کشور را از آن خود کرد.
استان کرمانشاه در دور دوم مسابقات اسکیت ماراتن 42 کیلومتر قهرمانی کشور با تیم های پاور اسلاید کرمانشاه با ترکیب(محمد صالحی، پوریا قاسم پور، محمد ابراهیمی) تیم الف هیئت اسکیت استان کرمانشاه( فرزاد مرادی، بیژن چراغی، حمید احمدی) تیم ب هیئت اسکیت استان کرمانشاه ( محمد خورشیدی، وحید شریفی، سعید حسن آبادی) تیم هیئت اسکیت شهرستان کرمانشاه( بهرام کربلایی، ایمان جبروز، سعید آمون) شرکت کردند.

ماراتن


 
 
سروش: مرحله اول لیگ سرعت دختران برگزار می شود
نویسنده : >Hilda< - ساعت ۱٠:٢٢ ‎ق.ظ روز جمعه ٢٧ شهریور ۱٤٩٠
 

نایب رئیس بانوان فدراسیون اسکیت گفت: مرحله نخست لیگ اسکیت سرعت دختران یکشنبه و دوشنبه هفته جاری برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت، " ژیلا سروش" تصریح کرد: این رقابتها 27 و 28 شهریورماه سال جاری در آکادمی اسکیت مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: 7 تیم در این مسابقات شرکت دارند که هر تیم می تواند در هر ماده از 3 بازیکن استفاده کند.

 


 
 
عکس های لیگ نونهالان و نوجوانان و مراسم اختتامیه (دختران / مرحله سوم )
نویسنده : >Hilda< - ساعت ٥:٤۸ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٥ شهریور ۱٤٩٠
 

بقیه عکس ها در ادامه مطلب