نشست معاون رئیس جمهور و ریاست سازمان تربیت بدنی با رئیس فدراسیون اسکیت
نویسنده : >Hilda< - ساعت ۱۱:٠٥ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٢٤ آبان ۱۳۸۸
 

دکتر سعید لو :اسکیت نیازمند یک حرکت انفجاری است

معاون رییس جمهور و رییس سازمان تربیت بدنی در نشت بررسی عملکرد فدراسیون اسکیت خواستار یک حرکت انفجاری و رو به رشد در این رشته ورزشی شد.
به گزارش پایگاه خبری ورزش ایران،دکتر سعید لو گفت:اساس ورزش اسکیت بر سرعت ،هیجان و شجاعت استوار است و این ها عناصر و شالوده جوانی به حساب می آیند.
رییس سازمان تربیت بدنی اظهار داشت:باید با کار شبانه روزی و تمام وقت شرایطی را برای حضور بیشتر نوجوانان و جوانان کشورمان در این رشته ورزشی مهیا کرد.
وی افزود: با همگانی کردن این ورزش است که می توان استعداد های جدید را کشف کرد.
دکتر سعیدلو توجه به زیر ساخت های این رشته ورزشی رااز مهمترین برنامه های سازمان تربیت بدنی برای فدراسیون اسکیت دانست و اظهار داشت: باید با کار تمام وقت و گسترش امکانات سخت افزاری وهمکاری باوزارت آموزش و پرورش و شهرداری شرایطی فراهم شودتا به سوی همگانی شدن این رشته پیش برویم .
در ادامه این نشست دکتر سعیدلو از مسئولان فدراسیون اسکیت خواست با بررسی و تحقیق برای ساخت تجهیزات این ورزش در داخل کشور و ارزان سازی این تجهیزات واستفاده از بخش خصوصی در راه اندازی پیست های اسکیت بر نامه ریزی کنند.
دکتر سعیدلو اظهار امیدواری کرد با کمک شرکت توسعه ونگهداری اماکن ورزشی پیست اسکیت آزادی به زودی آماده بهره برداری کامل شود.
در ابتدای این نشست وزیری رییس فدراسیون اسکیت گزارشی از کار های صورت گرفته در این فدراسیون و بر نامه ها و اهداف مسئولان این فدراسیون را در اختیار مسئولان ورزش کشور قرار داد.
لازم به ذکر است،برررسی عملکرد فدراسیون اسکیت بعد از ظهر پنج شنبه با حضور دکتر علی سیعدلو، حمید سجادی، مهردادسراجی،علی رغبتی ، بهرام افشارزاده و مسوولان این فدراسیون برگزار شد.

اسکیت سرعت