مسابقات اسکیت سرعت در کرمانشاه برگزار شد .

مسابقات اسکیت سرعت در کرمانشاه برگزارشد
کرمانشاه - رییس هیات اسکیت کرمانشاه گفت: یک دوره مسابقات اسکیت بین رده های سنی نونهالان، نوجوانان ،جوانان و بزرگسالان برای کشف استعداد های نهفته در بین ورزشکاران استان کرمانشاه برگزار شد.
 
ایزد سیف الله پور یکشنبه به خبرنگار ایرنا افزود: با هدف بالفعل کردن استعدادها و تشکیل تیمی مقتدر برای شرکت در رقابتهای منطقه ای کشوری و بین المللی این مسابقات را برگزار کردیم.
وی گفت: بالا بردن اسکیت بازان کرمانشاهی و ترغیب هرچه بیشتر شهروندان به این رشته ورزشی از دیگر اهداف برگزار کنندگان این مسابقات بود.
رییس هیات اسکیت استان کرمانشاه در ادامه از برگزاری مسابقات اسکیت بانوان خبر داد و گفت: مسابقات اسکیت بانوان نیز جهت تشکیل تیم شهر بانوان در آینده نزدیک برگزار خواهد شد.
وی از راه اندازی پیست اسکیت بانوان در مجموعه ورزشی کوثر خبر داد.
سیف الله پور تاکید کرد: رشته ورزشی اسکیت در استان کرمانشاه باید متحول شود و در این راه از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهیم کرد.
وی در ادامه از هیات ها و اسکیت بازان شهرستانی نیز درخواست کرد جهت همکاری بیشتر و راه اندازی پیست های اسکیت در شهرستان ها به هیت اسکیت استان مراجعه کنند.
وی از برگزاری همایش بزرگ اسکیت در استان کرمانشاه همزمان با ایام الله دهه فجر خبر داد و تصریح کرد، این همایش با حضور بیش از دو هزار نفر از علاقه مندان به این رشته ورزشی برگزار خواهد شد که جوایز نفیسی از جمله کمک هزینه سفر به مکه مکرمه در نظر گرفته شده است.
وی در خاتمه از همکاری مدیر کل تربیت بدنی و ریاست دانشگاه آزاد اسلامی و مدیریت تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه جهت برگزاری این مسابقات تشکر و قدردانی کرد.
برپایه این گزارش در رده سنی نونهالان یکصدمتر کسری فرهنگیان ، رادین رجبی و معین جهانگردی عناوین اول تا سوم در رده نونهالان 200 متر آرمین سهادت منش ،علی مبدلی و رضا نموذنی رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
در رده سنی نوجوانان محمد امین باوند پور، رضا صادقی و عرفان رشیدی موفق به کسب رتبه های اول تا سوم شدند و در رده سنی جوانان نیز عرفان مظفری ،روزبه سعادت منش و محمد همتی عناون اول تا سوم را کسب کردند، در رده سنی بزرگسالان بخش یکصد متر عباس یاری، مسعود علایی و بیژن چراغی و در بخش 300 متر نیز آقایان رامک رضایی ،فرزاد مرادی و حمید احمدی حائز عناوین اول تا سوم شدند.
گفتنی است در بخش تیم امدادی آقایان رامک رضایی بیژن چراغی، مسعود علایی و عرفان مظفری عنوان تیم اول امدادی را به خود اختصاص دادند.
شایان ذکر است در این مراسم از سوی هیات اسکیت استان کرمانشاه از علی مظاهری قهرمان ارزنده بوکس جهان و افتخار بوکس ایران و سالار غلامی قهرمان صاحب نام بوکس با اهدای جوائز و لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.
منبع: ایرنا
/ 3 نظر / 23 بازدید
پانيذ جون

بزرگترين سايت پيش بيني مسابقات ورزشي همراه با جوايز ميليوني بدون قرعه کشي پرداخت جوايز از طريق بانک هاي عضو شتاب انجام مي شود لطفا هنگام ثبت نام در محل نام معرف بنويسيد Paniz joon www.pwinner.com barandeye parsi bozorgtarin site pish bini mosabeghate varzeshi hamrah ba javayeze milioonibedoone ghore keshi javayez az tarighe tamamiye bankhaye ozve shetab pardakht migardad. lotfan dar hengam sabte nam dar mahale name moaref benevisid paniz joon

امیرحسین

مرسییییییییییییی از اطلاعات خوبت هلیدا خانوم