نماینده اسکیت ایران به جمع 12 ورزشکار برتر جهان راه یافت

نماینده اسکیت ایران برای نخستین بار در تاریخ این رشته ورزشی، در بخش مردان موفق شد در جمع 12 ورزشکار برتر جهان قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت، در ادامه رقابت های جهانی اسکیت سرعت که هم اکنون در کشور کره جنوبی در حال برگزاری است، "حسین منشیدی" با عملکردی مطلوب توانست خود را به مرحله فینال این رقابت ها برساند.

با این حساب، حضور وی در جمع 12 ورزشکار برتر جهان قطعی شده و باید دید نماینده کشورمان در مرحله فینال چه عملکردی را از خود بر جای می گذارد.

گفتنی است رقابتهای اسکیت قهرمانی جهان با حضور مدعیان این رشته ورزشی در کره جنوبی در حال برگزاری است و تیم دختران و پسران ایران در جدالی نابرابر به مصاف حریفان قدرتمند خود رفته اند. شایان ذکر است تمامی تیم های شرکت کننده در این رقابتها، سال ها سابقه در این رشته ورزشی دارند و بسیاری از آنها قدمتی بالغ بر چند سده را در کارنامه خود می بینند اما فدراسیون اسکیت ایران تنها 6 سال از عمر خود را سپری می کند و طبیعی است که نمایندگان ایران نتوانند رقابت پایاپایی را با مدعیان جهانی داشته باشند.

 

 

/ 2 نظر / 52 بازدید
مبارز بلاگ

مبارز بلاگ ، سنگری جدید برای مبارزه. دفاع همچنان باقیست... منتظر بازید و نظرات شما هستیم. www.mobarezblog.mihanblog.com این ارسال به صورت خودکار انجام شده ولی پاسخ ها دنبال می شود.

مهدی

گنده های اسکیت اراکین یادت نره