رفیعانی : ملی پوشان در صورت کسب رکوردهای لازم به کلمیبا اعزام می شوند

ملی پوشان در صورت کسب رکورد های لازم به کلمبیا اعزام می شوند

دبیر فدراسیون اسکیت گفت:

رقابت های جهانی اسکیت از 23 مهر تا 9 آبان ماه سال جاری به میزبانی کلمبیا برگزار خواهد شد که اسکیت بازان کشورمان در صورت رسیدن به رکوردهای مشخص شده، به این رقابت ها اعزام می شوند.

رضا رفیعانی" تصریح کرد: بدون شک در چنین رقابت هایی، همه تیم های مدعی جهان برای کسب عنوان و با دست پر ظاهر می شوند، بر همین اساس فدراسیون اسکیت سیاست گذاری هایی را انجام داده که ورزشکاران باید رکوردهایی را به دست آورند که در صورت رسیدن به آن رکوردها، به کلمبیا اعزام خواهند شد.

وی ادامه داد: بر همین اساس اردوهای تیم ملی اسکیت، در 2 بخش دختران و پسران را در مراحل مختلف پیش بینی کرده ایم، که یکی از این اردوها هم اکنون در آکادمی اسکیت مجموعه ورزشی آزادی در حال پیگیری است.
این اردوها به صورت مجزا و در زمان های مختلف و بر اساس برنامه های "انیو مومنی" مربی ایتالیایی تیم ایران برگزار می شود که در این مرحله "مسعود نیکمهر" به عنوان مربی تیم مردان و "سید جلال استادی"، "شاهین درفشیان" و "محمد مهدویان" به عنوان کمک وی را همراهی می کنند.

رفیعانی ادامه داد: در تیم دختران نیز "هدی احمد بیگی" مسوولیت آماده سازی نفرات را در این مرحله از اردو بر عهده دارد.

وی تصریح کرد: تنها هدف فدراسیون اسکیت این است که در رقابت های برون مرزی برای ایران کسب افتخار کنیم و بدون شک تمام تلاشهای فدراسیون نیز در این راستا صورت می گیرد.
سیاست فدراسیون بر این است که از همه نفرات و استعدادهای کشور به خوبی استفاده شود که امیدواریم نتایج کسب شده در چنین رقابتهایی،‌ خستگی را از تن مسوولان فدراسیون خارج کند.

گفتنی است اردوی تیم ملی اسکیت سرعت ایران از روز گذشته در آکادمی اسکیت مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شده و تا روز 18 شهریورماه ادامه خواهد یافت.

 منبع : سایت فدراسیون اسکیت

/ 0 نظر / 5 بازدید