نیروی زمینی ارتش قهرمان نیم فصل لیگ دسته یک اسکیت هاکی کشور شد

دبیر کمیته لیگ های فدراسیون اسکیت گفت:

با پایان نیم فصل نخست رقابت هاهی لیگ دسته یک هاکی کشوردر بخش مردان، تیم نیروی زمین ارتش در اولین حضور خود موفق شد با اقتدار عنوان قهرمانی را از آن خود کند. ‌

 

"حسین کنوز" افزود: رقابت های لیگ دسته یک هاکی مردان کشور از روز 18 مرداد ماه با میزبانی همدان آغاز شد که در پس از برگزاری 20 دیدار، تیم نیروی زمینی ارتش با اقتدار موفق شد عنوان نخست را تا این مرحله به خود اختصاص دهد.


وی ادامه داد: در این رقابت ها 20 تیم حضور داشتند که متاسفانه تیم "پرواز بهشهر" انصراف خود را اعلام کرد و مجبور شدیم بازی ها را با شرکت 9 تیم آغاز کنیم‌ البته برای آن که جدول رقابت ها دچار مشکل نشود به تمام تیم هایی که با این تیم بازی داشتند،‌ استراحت دادیم تا هیچ تیمی در این خصوص متضرر نشود.


دبیر کمیته لیگ های فدراسیون اسکیت افزود : پس از تیم نیروی زمینی ارتش،‌ تیم های هیات قم و آبفای استان همدان عناوین دوم و سوم را از آن خود کردند و با توجه به سطح کیفی رقابت ها می توان روزهای خوبی را برای این رشته ورزشی متصور شد.

منبع: سایت فدراسیون اسکیت
به گفته وی نیم فصل دوم این بازی ها را پس از ماه مبارک رمضان پی گیری خواهیم کرد که زمان و محل برگزاری آن از طریق فدراسیون اعلام می شود .

/ 0 نظر / 12 بازدید