رفیعانی : مورد کم لطفی رسانه‌های ورزشی قرار گرفته ایم

دبیر فدراسیون اسکیت گفت: رسانه‌های گروهی نسبت به برخی از رشته های ورزشی کم لطف هستند.

اگر نگاهی به آمار و ارقام اخبار منتشره این فدراسیون داشته باشیم پی خواهیم برد که این رشته به شدت مورد کم لطفی دوستان رسانه ایی قرار دارد.

فدراسیون اسکیت در طول چند سال گذشته عملکرد قابل قبولی داشته و برای ایران در میادین بین‌المللی مدال‌های رنگارنگی را کسب کرده است اما، با این وجود بسیاری از رسانه‌های خبر نسبت به موفقیت‌های ما کم لطف هستند که در این میان صدا و سیما گوی سبقت را از دیگران ربوده است.

 

وی ادامه داد: با نظر رئیس فدراسیون اسکیت و بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده اهم فعالیت‌های خود را بر روی استعدادها و چهره‌های نونهال و نوجوان ایرانی معطوف کرده‌ایم که تا کنون نیز نتایج آن را با مدال‌های کسب شده در رقابت‌های برون مرزی دیده‌ایم اما، با آن که از رسانه‌های گروهی برای پوشش این رقابت‌ها دعوت هم به عمل آورده ایم، باز هم شاهد عدم حضور آن‌ها و انتشار اخبار خود هستیم.

 

رفیعانی در ادامه با گلایه از آماده نشدن مجموعه ورزشی اسکیت آزادی گفت:


چند سال پیش فدراسیون اسکیت کلنگ آکادمی اسکیت را در مجموعه ورزشی آزادی به زمین زد، اما با گذشت این زمان متاسفانه ‪ ۱۰‬درصد از این مجموعه ورزشی به بهره برداری نرسیده و تنها دارایی ما در این مجموعه یک پیست ‪ ۲۰۰‬متری که آن هم در حد یک آسفالت و با هزینه و اعتبار فدراسیون به بهره برداری رسیده است، می‌باشد.

 

دبیر فدراسیون اسکیت از بی‌مهری رسانه‌های ورزشی به ویژه صدا و سیما در پوشش اخبار رشته اسکیت انتقاد و خاطرنشان کرد:

 

جای تاسف است زمانی که تیم ملی اسکیت ایران از بازی‌های آسیایی تایوان با کسب مقام سومی این رقابت ها به میهن بازگشت تنها یک خبرنگار برای پوشش این افتخار آفرینی به فرودگاه آمده بود در حالی که در صورت کسب مقام دهم توسط رشته‌های دیگر آن را در بوق و کرنا می‌کردند که اگر نگاهی به اخبار روزانه داشته باشید به آن پی خواهید برد.

 

به نظر می‌رسد دوستان توجهی به اسکیت ندارند که دلیل آن هم برای ما مشخص نیست .

/ 0 نظر / 5 بازدید