وزیری: 70 درصد تمرکز فدراسیون برروی رده سنی نونهالان و نوجوانان است

70 درصد تمرکز فدراسیون برروی رده سنی نونهالان و نوجوانان است

در جریان مجمع هیات اسکیت استان بوشهر

رئیس فدراسیون اسکیت تاکید کرد که این فدراسیون 70 درصد تمرکز خود را برروی رده سنی نونهالان و نوجوانان متمرکز کرده است.  
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل تربیت بدنی بوشهر، جمشید وزیری در مجمع انتخابات هیأت اسکیت استان بوشهر با بیان اینکه خانواده ها از ورزش استقبال خوبی به عمل می آورند، افزود: امیدواریم به تناسب این رویکرد، شاهد توزیع اعتبارات مناسب در حوزه ورزش باشیم.
وی از مقوله ورزش به عنوان دنیای مشتری محوری یاد کرد و تصریح نمود: امروزه آن دسته از رشته های ورزشی که در آنها مهارت با هنر و زیبایی آمیخته شده است، در اولویت قرار داشته و بیشتر مورد استقبال خانواده ها هستند که اسکیت یکی از این رشته ها می باشد.
وزیری از اسکیت به لحاظ تعداد ورزشکار سازمان یافته به عنوان 10 رشته برتر بوشهریاد کرد و اظهار نمود: در حوزه ورزش باید بر توسعه پایدار تکیه کرد، چرا که در غیر این صورت در محدوده زمانی گرفتار شده و باید به استثناها اکتفا کنیم.
وی با تأکید براینکه در حال حاضر 70 درصد تمرکز فدراسیون اسکیت برروی رده سنی نونهالان و نوجوانان متمرکز شده است، افزود: نگاه 50 درصدی به بخش بانوان یکی از کلید واژه های فدراسیون برای قرار گرفتن در جایگاه برتر می باشد، چرا که ورزش بانوان سهم عمده ای از مدال ها را در رقابت های مختلف به خود اختصاص داده است.
رئیس فدراسیون اسکیت به لزوم توزیع عادلانه فرصت و امکانات در سراسر کشور تأکید کرد و گفت: ورزش اسکیت امروز به روستاها نیز ورود پیدا کرده است و این نشان دهنده مردمی بودن رشته اسکیت در کشور می باشد.
وزیری از وجود 30 تیم در لیگ نونهالان کشور خبر داد و تصریح کرد: استعداد ورزشی در همه جای ایران وجود دارد، لذا یکی از رموز موفقیت اسکیت در ایران توجه به شهرستان ها بوده است، لذا علی رغم وجود نقصان در زیرساخت ها، اسکیت ایران در وضعیت خوبی قرار دارد .

/ 0 نظر / 11 بازدید