موفقیتی دیگر برای اسکیت کرمانشاه رقم خورد/کرمانشاه قهرمان مسابقات اسکیت ماراتن ک

تیم اسکیت پاوراسلاید کرمانشاه قهرمان دور دوم مسابقات اسکیت ماراتن 42 کیلومتر قهرمانی کشور در شهرستان بروجرد شد. به گزارش روابط عمومی هیئت اسکیت استان کرمانشاه، این مسابقات روز جمعه 25 شهریورماه با حضور 16 تیم از سراسر کشور به مدت یک روز برگزار که پوریا قاسم پور و محمد صالحی از استان کرمانشاه به ترتیب اول و دوم و ایمان زندی از تهران به مقام سوم دست یافت و در بخش تیمی نیز پس از تیم کرمانشاه تیم های شاهین شهریارن تهران و لویژینیو خراسان رضوی در جایگاههای دوم و سوم ایستادند. رئیس هیئت اسکیت استان کرمانشاه با اعلام این خبر افزود: هیئت اسکیت استان کرمانشاه در دور دوم اسکیت ماراتن با تشکیل 4 تیم مقتدرانه در این رقابت ها شرکت کرد و خوشبختانه توانستیم همانند دور اول قهرمانی این دوره را نیز ازآن خود کنیم. ایزد سیف اله پور افزود: اسکیت استان کرمانشاه طی سالیان اخیر جهش و پیشرفت قابل توجهی داشته که یکی از آنها قهرمانی در دو دوره مسابقات اسکیت ماراتن 42 کیلومتر قهرمانی کشور بوده است. وی با تأکید بر ادامه فعالیت_ها و روند رو به رشد اسکیت کرمانشاه خاطر نشان کرد: در این راستا اداره کل تربیت بدنی استان، اداره کار و امور اجتماعی و رسانه های استان همکاری خود و صمیمانه ای با ما داشتند. رئیس هیئت اسکیت استان کرمانشاه با اشاره به حضور اسکیت بازان دختر و پسر در رده های مختلف سنی در لیگ های اسکیت کشور تصریح کرد: خوشبختانه در لیگ های نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در دو بخش آقایان و بانوان دارای نماینده هستیم و سال گذشته هم در جایگاه سوم لیگ برتر اسکیت کشور قرار گرفتیم.
 سیف اله پور اظهارداشت: دو بازیکن کرمانشاهی دیگر نیز بنامهای حمید احمدی و بهرام کربلایی به عنوان نفرات شانزدهم و هجدهم این مسابقات به خط پایان رسیدند.
وی با بیان اینکه در تمامی رقابت ها و تورنمنت های کشوری حضور مقتدرانه خواهیم داشت ادامه داد: امیدواریم با توجه به کسب مقام های قهرمانی متعدد، امسال در رنکینگ  کشوری در جایگاه نخست قرار گیریم. رئیس هیئت اسکیت استان کرمانشاه به اعزام اسکیت باز کرمانشاهی به مسابقات جهانی اسکیت در کشور کره جنوبی اشاره کرد وافزود: خوشبختانه برای اولین بار در تاریخ اسکیت کرمانشاه فرناز کوه شکاف به مسابقات جهانی اسکیت در کشور کره جنوبی اعزام و برگ زرین دیگری به افتخارات اسکیت کرمانشاه اضافه شد.
سیف اله پور به برگزاری مسابقات مختلف استانی و منطقه ای در شهرستانهای استان اشاره کرد و تصریح کرد": با برگزاری مسابقات اسکیت در شهرستانها زمینه تشویق و ترغیب اسکیت بازان شهرستانی را فراهم می کنیم که در این راستا هم مسابقات لیگ برتر اسکیت کشور را به میزبانی شهرستان سنقر و کلیایی برگزار کردیم. وی به نبود پیست استاندارد اسکیت در کرمانشاه نیز گریزی زد و تاکید کرد: امیدواریم با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان پیست استاندارد اسکیت در مجموعه ورزشی امام خمینی (ره) راه اندازی شود تا مجبور نشویم اسکیت بازان کرمانشاهی را جهت تمرین به تهران اعزم کنیم. گفتنی است در دور اول مسابقات اسکیت ماراتن 42 کیلومتر قهرمانی کشور تیم اسکیت تاریخ و تمدن شرق کرمانشاه قهرمانی کشور را از آن خود کرد.
استان کرمانشاه در دور دوم مسابقات اسکیت ماراتن 42 کیلومتر قهرمانی کشور با تیم های پاور اسلاید کرمانشاه با ترکیب(محمد صالحی، پوریا قاسم پور، محمد ابراهیمی) تیم الف هیئت اسکیت استان کرمانشاه( فرزاد مرادی، بیژن چراغی، حمید احمدی) تیم ب هیئت اسکیت استان کرمانشاه ( محمد خورشیدی، وحید شریفی، سعید حسن آبادی) تیم هیئت اسکیت شهرستان کرمانشاه( بهرام کربلایی، ایمان جبروز، سعید آمون) شرکت کردند.

ماراتن

/ 5 نظر / 48 بازدید
سامانه 48

سلام چطوري ؟ از قالب وبلاگت خيلي خوشم اومده از کجا آوردي اين قالبو ؟ منم يک وبلاگ دارم دوست دارم باهام تبادل لينک بکني اگه دوست داشتي بيا تو وبلاگمو منو با نام همه جوره لينک کن تا منم لينکت کنم . موفق باشي www.p48.ir

سعید

با سلام و سپاس خدمت دوستم میخواستم ازتون بخوام که در مورد اسکیت کرمانشاه که بدست افراد ناشایست داره اداره میشه امار و اطلاعات دقیق بدین

مهسا

آقای سعید من دارم مرتبآ برنامه های اسکیت کرمانشاه و دنبال میکنم. چرا میگید که داره به دست افراد ناشایست اداره میشه؟

فرشاد

سلام من فرشاد هستم وبلاگ خوبی داری خوشحال میشم به وبلاگ اسکیتیه من سری بزنی راستی منم متولد 75 هستم فکر کنم تو رده ی سنی نوجوان فقط ما دو تا اسکیت سوار وبلاگ داریم هدف من قهرمان کشور

فرشاد

سلام شهرستان هرسین پیست اسکیت دارد