نخستین پیست اسکیت فریدونشهر به بهره‌برداری رسید

نخستین پیست اسکیت فریدونشهر به بهره‌برداری رسید

همزمان با همایش پیاده‌روی در فریدونشهر، نخستین پیست اسکیت این شهرستان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت و به نقل از خبرگزاری فارس، شهردار فریدونشهر در جمع مردم و مسئولان این شهرستان اظهار داشت: پیست اسکیت شهرستان فریدونشهر در مساحتی حدود 3 هزار و 200 متر‌مربع و خاکریزی به حجم 25 هزار متر‌مکعب احداث شده و به لحاظ استاندارد بودن مورد تایید فدراسیون اسکیت کشور نیز قرار گرفته است.

مختار اصلانی با اشاره به اینکه پروژه پیست اسکیت فریدونشهر از خرداد ماه سال 1388 کلنگ‌زنی شده بود، خاطرنشان کرد: اعتبار هزینه شده این طرح 950 میلیون ریال بوده که قسمت عمده این هزینه‌ها به وسیله امکانات و ماشین‌آلات سنگین شهرداری فریدونشهر تامین شده است.

وی اضافه کرد: پیست اسکیت فریدونشهر به صورتی احداث شده که می‌توان از آن به عنوان پیستی چند منظوره استفاده کرد.

شهردار فریدونشهر ادامه داد: علاوه بر برگزاری مسابقات اسکیت، می‌توان از این پیست به منظور برگزاری مسابقات رشته‌های مختلف ورزشی نظیر بسکتبال، والیبال و دو‌و‌میدانی نیز استفاده کرد.

وی با اشاره به محل احداث نخستین پیست اسکیت شهرستان فریدونشهر اظهار داشت: پیست اسکیت شهرستان فریدونشهر در پارک سراب این شهرستان واقع در کوهستان و در نزدیکی چشمه سراب احداث شده و مورد استفاده ورزشکاران قرار می‌گیرد.

اصلانی همچنین به موقعیت احداث این پیست اشاره کرد و گفت: احداث پیست اسکیت در پارک تفریحی و کوهستانی سراب شهرستان فریدونشهر در نزدیکی سرچشمه، زیبایی و نشاط این پارک را دو چندان کرده و برای مسافران و گردشگرانی که به این منطقه سفر می‌کنند مکانی تفریحی و ورزشی محسوب می‌شود.

 

/ 0 نظر / 10 بازدید