کلاس مربیگری و داوری اسکیت در کرمانشاه برگزار می‌شود .

خبرگزاری فارس: رئیس هیئت اسکیت استان کرمانشاه گفت: یک دوره کلاس مربیگری و داوری اسکیت به مدت چهار روز در کرمانشاه برگزار می‌شود.

ایزد سیف‌الله‌پور امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه گفت: این کلاس مربیگری و داوری از روز شنبه هشتم اسفند ماه جاری به مدت چهار روز زیر نظر فدراسیون اسکیت با حضور ورزشکارانی از استان‌های غرب کشور در محل آکادمی اسکیت سالن شهید رجائی کرمانشاه برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: شرکت کنندگان در این کلاس‌ها در صورت موفقیت و کسب امتیازات لازم، مدرک مربیگری و داوری از فدراسیون اسکیت جمهوری اسلامی ایران دریافت خواهند کرد.
وی تأکید کرد: مهلت ثبت‌نام برای علاقه‌مندان حضور در این دوره، روز پنجشنبه ششم اسفندماه و محل مراجعه دفتر هیئت اسکیت استان در مجموعه ورزشی امام خمینی (ره)، سالن شهید رجایی است.
رئیس هیئت اسکیت استان کرمانشاه درپایان گفت: همه تمهیدات لازم برای برگزاری باشکوه و منظم این دوره اندیشیده شده و با توجه به ظرفیت غرب کشور و استان کرمانشاه، در آینده نزدیک باید منتظر مربیان و داوران شناخته شده‌ و مطرحی از استان کرمانشاه باشیم.

منبع: فارس نیوز

/ 1 نظر / 5 بازدید
پریسا

سلام دوستم! وبلاگت جالبه دست به قلمتم خوبه می گم اگه دوست داری به وبلاگ منم سر بزن اگه هم خواستی با اسم ماجراهای من و رایانه لینکم کن بعدشم برام بنویس که با چه اسمی لینکت کنم منتظرتم [منتظر][خداحافظ]